Sponsorluk

🚀 UIX101’e Sponsor olarak günlük E-posta ve Tasarım Görevlerinde firmanızı öne çıkaran içerikler sunabilir, Amatör ve Profesyonel her seviyeden binlerce yetenekli UI ve UX tasarımcıya erişebilirsiniz!

 

 

Kimler Sponsor Olmalı?

UIX101‘in odak noktası, UI/UX eğitimlerini almakta veya tamamlamış olan adaylar. Bu adayların sektöre girişlerini sağlama almak veya alan değiştirenlere yardımcı olmak için doğru Portfolyo yetkinliklerini oluşturmayı ve geliştirmeyi amaçlıyoruz.
UIX101’e sponsor olacak kurumların da bu alanlarda eğitim veren, tasarım odaklı çalışan veya Tasarım eğitimine önem veren kurumlardan olması, en doğru uyumu sağlamamız anlamına gelecektir.

 

 

UIX101 Hangi Sorunu Çözüyor?

Portfolyo Yetenekleri; UI/UX eğitimleri veren kurumların gözden kaçırdığı, ya da uzmanı olmadığı bir konu. Dolayısıyla eğitimlerini bitiren öğrencilerin işe giriş oranları  -ne yazık ki- istenildiği seviyelere çıkamıyor.

Burada devreye UIX101 giriyor. Yapacağımız karşılıklı iş birliği ile, hem öğrencilerinize eğitim sırasında ve sonrasında sizden edindikleri yetkinlikleri kullanacakları konular, hem de bunları en doğru ve yenilikçi şekilde sunabilecekleri ek yetkinliklere yönlendirebilirsiniz.
 

 

🎯 Sponsor Olmanın Faydaları

  • UIX101’e sponsor olarak, sektöre girecek adayları desteklediğinizi, onlar için daha iyi bir gelecek istediğinizi açıkça belirtmiş oluyorsunuz!
  • Gönderilecek günlük e-postalarda yer alarak(*) her gün – her seviyeden yüzlerce (belki binlerce) yetenekli UI ve UX tasarımcıya erişebilirsiniz.
  • Katılacağınız etkinliklerde ve tanıtım faaliyetlerinde sosyal sorumluluk adına nasıl bir katkı yarattığınızı kendi takipçi ve müşterilerinize ilan edebilirsiniz.
  • UIX101’in tüm etkinlik, duyuru ve çalışmalarında logonuz veya fiziken katılım gösterebilirsiniz(**) .
  • Stajyer, Junior ve Mid-level UI / UX Designer arayışlarınızda UIX101 havuzundaki tüm öğrenci ve mezunların portfolyo ve özgeçmişlerine zahmetsizce ulaşırsınız.
  • Gizli yetenekleri daha oluşurken keşfedeip onlarla çalışma şansı yakalarsınız.
  • Freelance veya Outsource işleriniz için yüzlerce adaya tek ilanla ulaşma şansınız olur.

 

* Sponsorlar her UIX101 üyesine 101 gün boyunca gönderilecek olan e-postalardan bazılarında sabit olarak günün destekçisi veya belli bir özel günde / kampanyalarında tüm e-postalarda öne çıkarak varlık gösterirler.

** UIX101 Etkinliklerine yalnızca aktif sponsorlar katılımcı olabilir.

 

İlk Adımı Bugünden Atın 👇

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.